Rajd Konwalii 2024

Lista startowa AR100(27)

NrZespółSkład
1.Rafał Fałowski (Gajków)
Wioletta Fałowska (Gajków)
2.De BeściakiWojciech Pąprowicz (Warszawa)
Michał Błaut (Warszawa)
3.Klub ślimaka torpedyMarcin Bąkowski (Poznań)
Anna Bąkowska (Poznań)
4.Pozdro TechnoDominik Zalewski (Tomaszów Mazowiecki)
Aleksander Waligóra (Siekierki Wielkie)
5.Klub Rajdów PrzygodowychKrzysztof Gruhn (Zakrzewo)
Artur Bednarek (Pobiedziska)
6.Aktywni Razem MenMichał Burman (Murowana Goślina)
Paweł Stankiewicz (Potasze)
7.Kamila Augustyn (Gdańsk)
Michał Zieliński (Gdańsk)
8.NiefizyczniSebastian Pietrzak (Łódź)
Robert Ryminiecki (Łódź)
9.Znajomi i przyjaciele królikaPiotr Gajewski (Poznań)
Michał Horiaczek (Puszczykowo)
10.gRUNtMarcin Szczepaniak (Konin)
Viktoryia Khakimava (Warszawa)
11.CatapultPrzemysław Wysocki (Grodzisk Mazowiecki)
Anna Wysocka (Grodzisk Mazowiecki)
12.KONSZACHTYIzabela Szacht (POZNAŃ)
Rafał Szacht (Poznań)
13.CytawyWeronika Cytawa (Poznań)
Grzegorz Cytawa (Poznań)
14.Szybki jak pierun teamArek Szynkarek (Leszno)
Krzysztof Majchrzak (Leszno)
15.GiL PolskaGabriel Bujakiewicz (Pobiedziska)
Leszek Herman-Iżycki (Warszawa)
16.Train Easy, Win HardNikodem Seidel (Kaszczor)
Daria Mysiak (Bogdanowo)
17.Pogięte SzprychyAgnieszka Średniak (Łódź)
Katarzyna Moroz-Gołacka (Łódź)
18.Błoto na PrzegubachPaweł Luliński (Warszawa)
Tomasz Ząbkowicz (Warszawa)
19.Orki z MajorkiAsia Nogalska (Warszawa)
Radek Nogalski (Warszawa)
20.Hakuna MatataCezary Gałązkiewicz (Poznań)
Zofia Kotowska (Poznań)
21.OSTROWSKI PATROL 1/2Marek Michalski (Ostrów Wielkopolski)
Agnieszka Michalska (Ostrów Wielkopolski)
22.BuldożerMarcin Skawiński (Lipa)
Tomasz Wosicki (Oborniki)
23.Wóz DrzymałyLeszek Wawrzyniak (Poznań)
Jan Dysarz (Poznań)
.Tomasz kaniak (Szczecin)
Wojciech Jurkowski (Szczecin)
.ZDolni-Dolni/Forest GangMarcin Dolny (Bydgoszcz)
Kajetan Dolny (Bydgoszcz)
.KS Hades PoznańMarysia Marciniak (Wrocław)
Tomek Marciniak (Wrocław)
.Krzyszotf Rzeńca (Łódź)
Maciej Marcjanek (Zielona Gôra)

Lista startowa TP25(34)

NrImięNazwiskoMiastoZespółFala
101.Zbyszek Kerger KamionkiTour De Sklep Skoki Team
102.Adam KergerKamionkiTour De Sklep Skoki Team
103.LenaOlender OchodzaTour De Sklep Skoki Team
104.MichałAntkowiakPOZNAŃInstytut Leśnego Myszkownictwa
105.KatarzynaWojciechowskaCzerwonakSDM
106.KarolGorzelniakMochyAzymut Mochy
107.WojciechWójcikWROCŁAWOrientop Wrocław
108.IwonaKurtoToruńSkarmat Toruń
109.Michał SadowskiŻary
110.Małgorzata Sadowska Żary
111.Barbara Galla Mochy
112.MarcinSzczepaniakKąkolewo
113.Andrzej Wojciechowski WolsztynWolsztyński Klub Biegowy
114.KingaMocekLesznoUKS Dąb Leszno
115.PawełDegórskiPoznań
116.KlaudiuszZawadzkiPobiedziskaZawieszone Kompasy
117.TomaszKozłowskiBugajLos Pollos Hermanos
118.Czesław GwaraWągrowiec
119.Szymon Kozłowski Wągrowiec
120.ŁukaszSzmytLesznoAzymut Mochy
121.RadosławWójcikLeszno
.Lidia Piwowar MochyNikoLid Team
.Nikola Piasna ZaborówiecNikoLid Team
.MarekRaczykPOZNAŃTour De Sklep Skoki Team
.SoniaRaczykPOZNAŃTour De Sklep Skoki Team
.WłodzimierzStepakkonin
.Kasia LemkeBydgoszczKS Hades Poznań
.GrzegorzWujkowskiRokietnica
.Radosław RzeckiDębno
.KatarzynaFligierZielona Góra
.NataliaBiegałaPoznańZmęczeni na starcie
.DariaWykrętZielona GóraKasztaniaki
.MichałGrześkoZielona GóraKasztaniaki
.HubertAugustyniakOsogóraOsaGoraTeam

Lista startowa TP7(10)

NrZespółSkład
301.Banda Wesołej KlarciArek Borowczyk (Kobylniki)
Arek Eliza Klarcia
302.Zagubione WiewióryMiłosz Regulski (Luboń)
Miłosz Regulski Majka Regulska Katarzyna Kłos-Regulska Kuba Regulski
303.GuziKotyOlga Kotowska (GRODZISK WIELKOPOLSKI)
Olga Kotowska Łucja Guzik Halina Kotowska Jacek Kotowski
304.Może się nie zgubimyMirosław Nagel (Obrzycko)
305.Banda EgiraBartosz Mielczarek (POZNAŃ)
Dominika Mielczarek Aleksandra Mielczarek
306.GraczkiEwa Gracz (Dłużyna)
1) Ewa Gracz 2) Błażej Gracz 3) Tobiasz Gracz
307.Polusy!Daria Polus (Gniezno)
Daria Polus Ignacy Polus
.KS HadesPaweł Szynkarek (Poznań)
.Tomasz Piwko (Tarnawatka-Tartak)
.Ogniste Turbo MazuryKamila Mazur (Lubiatów)
Kamila Mazur Ida Mazur Artur Mazur Michał Mazur

Lista startowa TR50(13)

NrImięNazwiskoMiastoZespółFala
401.SylwiaRatajczakWilkowiceFrodo Team
402.DarekRatajczakWilkowiceFrodo Team
403.ŁukaszWojtkowiakLesznoWWW
404.MikołajWojtkowiakLesznoWWW
405.JarosławWojciechowskiCzerwonakSDM
406.OskarLessnauPOZNAŃ
407.PawełDąbrowskiPOZNAŃPromenada Team
408.KatarzynaBarełkowskaPoznańPromenada Team
409.KarolLisŚcinawa
410.RobertKnapikKrzeczyn Mały
411.AdamAdamowiczGorzów Wlkp.Biegowo-Rowerowo.pl
412.AdamKaczmarskiMochyVegan Mochy Team
.SebastianCzaickiOleśnicaSNOB Team

Lista startowa AR20(14)

NrZespółSkład
501.Aktywni Razem WomenBeata Burman (Murowana Goślina)
Katarzyna Stankiewicz (Potasze)
502.GrandziarzeMałgorzata Mazur (POZNAŃ)
Dawid Kalupa (sierakówko)
503.Lekka Jazda WitoldaWitold Galla (Bydgoszcz)
Katarzyna Sadurska-Galla (Bydgoszcz)
504.Leśni NinjaNatalia Mielcarek (Poznań)
Tytus Postaremczak (Poznań)
505.Polusy!Maciej Polus (Gniezno)
Franek Polus (Gniezno)
506.KS Tęcza, Brzezia Łąka i Rowerowa DOIIBMichał Kłodowski (Wrocław )
Bernard Kłodowski (Wrocław )
507.Team RudegoJulita Tuczyńska (Wrocław )
Tytus Stępowski (Wrocław)
508.Team 33Paweł Karczewski (Leszno)
Dagmara Mikołajczak (Leszno)
509.MinnieAnna Lasocka (Poznań)
Justyna Lasocka (Czarnków)
.TrailTeam JuniorKuba Zwolinski (Poznań)
Amelia Zwolińska (Poznań)
.Mariusz Kowalski (Plock)
Anna Bartold (Plock)
.Mika teamAngela Mika (Gruszczn)
Mateusz Mika (gruszczyn)
.ZuluIka Ślósarz (Tarnowo Podgórne)
Rafał Ślósarz (Tarnowo Podgórne)
.Marta Gruszczyńska (Zielona Góra)
Maja Molska (Poznań)