Potrójna Korona Śnieżnicka 2021

Lista startowa (924)

NrFalaImięNazwiskoMiastoZespół
1. Zwycięzca Licytacji na GOPR Wałbrzych
2. Adam Olaczek Legnica
3. niebieska Elżbieta Madej Kunice stalowe łydki
4. niebieska Iga Próchniak Siechnice stalowe łydki
5. niebieska Aleksander Kopyściański Legnica stalowe łydki
6. niebieska Piotr Umów Legnica stalowe łydki
7. niebieska Adrian Niczyj Kudowa Zdrój stalowe łydki
8. niebieska Mateusz Suszek Legnica stalowe łydki
9. niebieska Daria Niczyj Kudowa Zdrój stalowe łydki
10. Marcin Pająk Dąbrowa Górnicza
11. Iza Żurawicka Jelenia Góra
12. Adam Michalczyk Poznań Twardziele
13. Przemek Miłosz Wałbrzych
14. Maciej Łoziński Warszawa
15. Karolina Bielecka Kłodzko Łowcy Szlaków
16. Jakub Śliwa Ślęza Chachary
17. Łukasz Siwiak Więckowice
18. Jakub Wawrzon Sady Pyry & Pyrki
19. Piotr Komorowski Ostrów Wielkopolski
20. niebieska Krzysztof Soroko Stronie Śląskie Bongo Team
21. niebieska Kamila Bugajska Stronie Śląskie Bongo Team
22. Błażej Kosmala Wtórek Pyry & Pyrki
23. Klaudiusz Słomczyński Mieroszow
24. Dorota Grycan Wrocław
26. Andrzej Stręk Włocławek Dzikie Wędrówki
27. niebieska Anna Hałdrzyńska Legnica stalowe łydki
28. Joanna Chuda Poznań CHUDZI
29. Kamil Chudy Poznań CHUDZI
30. Karolina Galikowska Kielce Twardziele
31. Przemek Miśta Kotórz Mały
32. Joanna Drangowska-Kucy Rudna MAJK
33. Patryk Nowaczyk Poznań
34. Piotr Górak Sosnowiec #Diablak120
35. Grzegorz Matura Wojkowice Wolni i spokojni
37. Renata Nowacka-Komada opoczka
38. Krzysztof Radziwoń Polkowice Grupa Nienachalnie Heroiczna
39. Anna Radziwoń Polkowice Grupa Nienachalnie Heroiczna
40. Mariusz Komada opoczka
41. niebieska Rafał Hałdrzyński Legnica stalowe łydki
42. Michał Kobiór Wrocław Tramwaj jest Nasz
43. Paulina Kuleta Miedzierza Dzikie Wędrówki
44. Maciej Hirnle Wrocław
45. Aleksandra Smolarek Poznań Pyry & Pyrki
46. niebieska Łukasz Skrętkowski Wojcieszów Banda Świrów Auu
47. Joanna Półgrabska Drawsko Pomorskie drawszczanie
48. Andrzej Półgrabski Drawsko Pomorskie
49. Bartosz Marciniak Poznań Pyry & Pyrki
50. Przemysław Bielecki Kłodzko Łowcy Szlaków
51. Mirosław Lupa Ścinawa LupusTeam
52. Konrad Cieślak Wrocław Whiskey in the jar
53. Kazimierz Sznurowski Sobótka
54. Mariusz Zaczyk Kraków Deers
55. niebieska Jarosław Chałajda Legnica stalowe łydki
56. Adam Masztalerz Święcechowa JUSTON TEAM
57. Adam Musielak Wiewierz MAD
58. Mateusz Bochenek Mieroszów
59. Marcin Nowak Poznań
60. Marek Gawron Brzeszcze
61. Iwona Dąbrowska Wrocław Łowcy Szlaków
62. andrzej piech Kraków Spryciak
63. Roman Cedrych Mikołów Wolni i spokojni
64. Jerzy Masztalerz Święciechowa JUSTON TEAM
65. Maria Szpak dobrzejów Festina Lente
66. Grzegorz Wojciechowski Łaziska Górne
67. Paweł Rogoźnicki Lubin
68. Filip Marszelewski Toruń
69. Marta Musielak Rawicz MAD
70. Tadeusz Węgrzyn Kłodzko Łowcy Szlaków
71. Marcin Hałkiewicz Głogów MTS Drużyna Szpiku
72. Rafal Smoliński Piła
73. Małgorzata Orlik Wrocław Eternia
74. Tomasz Gibek Pabianice
75. Krzysztof Kucy Rudna MAJK
76. Marzenna Znamirowska Lwówek Śląski Ludzie po przejściach
77. Tomasz Hurt ksawerów Forma Na Piątkę
78. Katarzyna Sobczak Jelenia Góra Pyry & Pyrki
79. Agnieszka Kanarek Ząbkowice Śląskie
80. Kasia Szeluk Wojcieszów 9sił
81. niebieska Karolina Pośpiech Płońsk Bongo Team
82. niebieska Mateusz Komarnicki Lądek Zdrój Bongo Team
83. Paula Niwińska Poznań Byle Wyżej
84. Agnieszka Berger Markosice
85. Roman Berger Markosice
86. Rafał Juchniewicz Kłodzko
87. KACPER KULAWIAK KŁODZKO COKOLWIEK
88. Natalia Kwinta Kraków GÓRSKIE ZGÓRWYSYNY
89. Tomasz Graczyk Sękowice
90. Radosław Gulcz Jelenia Góra
91. Monika Wiryńska Wrocław Wataha
92. Artur Skoczylas Wałbrzych
93. Ewelina Solak Świebodzin
94. Michał Burman Murowana Goślina Czerwonackie Kijanki/ Aktywni Razem
95. NORBERT KULAWIAK KŁODZKO COKOLWIEK
96. Beata Burman Murowana Goślina Czerwonackie Kijanki/ Aktywni Razem
97. Katarzyna Bałys Stronie Śląskie COKOLWIEK
98. Wojciech Bałys Stronie Śląskie COKOLWIEK
99. Dariusz Bałys Stronie Śląskie Sudecka Grupa GOPR/ bongo team
100. Konrad Marciniak Poznań Dzikie Wędrówki
101. Paweł Gusin Wrocław ADS/CFT
102. Łukasz Garbacki Poznań Dzikie Wędrówki
103. Lidka Pelc Wrocław Whiskey in the jar
104. Andrzej Chwistek Dąbrowa Zielona Whiskey in the jar
105. Joanna Rostocka Lubin
106. Joanna Barton Gostyń FUNFIT GOSTYŃ
107. niebieska Michał Kucharski Lądek Zdrój Banda Świrów Auu
108. Karolina Bojarska-Cikoto Struga
109. Bartosz Antonik Wrocław
111. Ewa Piechowska Pabianice Forma Na Piątkę
112. Michał Kaczmarek Gostyń
113. Malwina Antos Będzin
114. Mikolaj Zygmanski Poznań
115. Sylwester Kalinowski chocianów
116. Artur Waczko chocianów
117. Mateusz Matwiejczuk Świdnica
118. Arkadiusz Gerono Jelenia Góra
119. michał klemens Księginice
120. Tomasz Smoliński Piła
121. Tomasz Barton Gostyń FUNFIT GOSTYŃ
122. niebieska Natalia Borkiewicz Kłodzko Bongo Team
123. Zuzanna Kula Wałbrzych
124. Wojciech Rosik Poznań
125. Krzysztof Tomasiewicz Kraków Deers
126. Janusz Dzikowski Wrocław
127. Marcin Zomerfeld Stańkowa Beerbusters
128. Arkadiusz Maszka Wałbrzych
129. Marcin Baugartner Wrocław Whiskey in the jar
130. Maciej Chajdys Stare Skoszewy ATLAS Running Team
131. Monika Chajdys Stare Skoszewy ATLAS Running Team
132. Marcin Szczerbanowski Wałbrzych Maszeruj albo Giń
133. Mateusz Szpak Dobrzejów Festina Lente
134. Jan Drożyński Wrocław Festina Lente
135. Rafał Staniszewski Świebodzice Kat Cross Wałbrzych
136. Anna Wysocka Legnica Festina Lente
137. Maciej Masztalerz Leszno JUSTON TEAM
138. Justyna Masztalerz Leszno JUSTON TEAM
139. Alicja Masztalerz Leszno JUSTON TEAM
140. Katarzyna Broda Wrocław
141. Marek Maciejewski Mysłowice #Diablak120
142. niebieska Paweł Kmieciński Kudowa Zdrój stalowe łydki
143. Michał Urbański Lądek Zdrój
144. Marcin Panowicz Poznań
145. Klaudia Kowalska-Barwińska Wrocław UmawianienabieganieTeam
146. Grzegorz Zasowski Grodzisk Mazowiecki
147. Maciej Kościelniak Czerwonak Czerwonackie Kijanki/ Aktywni Razem
148. Daniel Konopacki Oława MAD
149. Robert Jażdżewski Gdańsk
150. Kuba Woźniak Poznań TREKKER SPORT
151. Marcelina Suszczyńska Poznań CHUDZI
152. Adrian Niedziela Gostyń FUNFIT GOSTYŃ
153. Mateusz Pieniężny Wrocław Wataha
154. Dagmara Kościelniak Czerwonak Czerwonackie Kijanki/ Aktywni Razem
155. Tomasz Bączkowski Międzyrzecz Zapindalamy w góry
157. Maciek Grygorowicz Otmuchów
158. Joanna Wiak Wrocław Wataha
159. Justyna Fedyczkowska Strzegom Strzegomska Dwunastka
160. Monika Lisowska Wojcieszów 9sił
161. Agnieszka Socha Świdnica Saperów Team
162. Kacper Gonta Lipa K&K
163. Wiktor Drożyński Legnica Festina Lente
164. Marcin Sasor Warszawa Czarne Anakondy
165. Sebastian Kamiński Wrocław Wataha
166. Aleksander Drużdżel Kędzierzyn-Koźle
167. Anna Hoffman Kędzierzyn-Koźle
168. Mikołaj Warguła Komorniki
169. Sławomir Kopeć Wałbrzych
170. Grzegorz Hojda Kraków GÓRSKIE ZGÓRWYSYNY
171. Wojciech Opioła Opole
172. Alina Olejniczak Mińsk Mazowiecki Beerbusters
173. Marta Mazurczak gostyń FUNFIT GOSTYŃ
174. Piotr Gębala Szczebrzeszyn Przyjaciele Rubenczala
175. Grzegorz Skiba Świdnica Saperów Team
176. Bogusława Kupibida Katowice
177. Ewelina S Bytom
178. Paweł Anioł Kraków GÓRSKIE ZGÓRWYSYNY
179. Paweł Augustyn Wrocław
180. Michał Janowski Wrocław Tramwaj jest Nasz
181. Marek Bogulak Wałbrzych predators Wałbrzych
182. Beata Adasiak ksawerów Forma Na Piątkę
183. Piotr Krutelewicz Dzietrzychowice
184. Grażyna Bytomska-Maciejewska Mysłowice #Diablak120
185. Przemysław Kutrzyk Sosnowiec
186. Arkadiusz Kociemba KŁODZKO COKOLWIEK
187. Dariusz Respondek Wrocław
188. Artur Kulasz żary Festina Lente
189. Izabela Raszewska Pabianice Forma Na Piątkę
190. Szymon Roliński Poznań
191. Jeremiasz Stróżyk Wolsztyn
192. Paweł Mikołajewski Legnica Festina Lente
193. Łukasz Sawicki Poznań Dzikie Wędrówki
195. Marcin Bąkowski Poznań Klub Ślimaka Torpedy
196. Mateusz Bielawski Luboń NIEZNISZCZALNI POZNAŃ
197. Beata Bielawska Luboń NIEZNISZCZALNI POZNAŃ
198. Grzegorz Perłowski Kowary wojków team
199. niebieska Daria Sembrat Legnica stalowe łydki
200. Alicja Simoni-Kramarz Andrychów Tabrew
201. Anna Drangowska Otwock MAJK
202. Bogdan Godlewski Polkowice
203. Konrad Borcz Otwock MAJK
204. Arkadiusz Szcześniak Kowary
205. Dariusz Biegun Dąbrowa
206. Jakub Pasternak Wrocław Festina Lente
207. Łukasz Skowera Jaworzyna Śląska Strzegomska Dwunastka
208. Jurek Turczyk skórzewo
209. Mariusz Masłowski Wrocław
210. Patrycja Podemska Bydgoszcz Forest Gang
211. Joanna Hlożek Skoki Czerwonackie Kijanki/ Aktywni Razem
212. Natalia Krzemińska Świebodzice Co ja tutaj robię...
213. Mariusz Sikorski Legnica Łowcy Szlaków
214. niebieska Martyna Kucharska Lądek Zdrój Banda Świrów Auu
215. Artur Sowa Zielona Góra ZIMNOLUBNI
216. Marcin Olejniczak Poznań Zapindalamy w góry
217. Mirosław WIŚNIEWSKI Zielona Góra ZIMNOLUBNI
218. Anna Kubiak Strzegom Strzegomska Dwunastka
219. Przemysław Kubiak Strzegom Strzegomska Dwunastka
220. Beata Czubala Ziębice Strzegomska Dwunastka
221. Piotr Migaj Wrocław Eternia
222. Anna Migaj Wrocław Eternia
223. Jakub Hirnle Wrocław
224. Katarzyna Ogorzelec Andrychów Tabrew
225. Szymon Kuczyński Pruszków
226. Konrad Majer Wysoka
227. Emilia Andrzejewska Piława Dolna
228. niebieska Natalia Cichańska Stronie Śląskie Bongo Team
229. niebieska Marek Cichański Stronie Śląskie Bongo Team
230. niebieska Krzysztof Komisarczyk Boboszów Bongo Team
231. Klaudiusz Szymanski Wrocław Whiskey in the jar
232. Marcin Skieresz Wałbrzych Kto nie maszeruje ten ginie
234. Karolina Skowron Bielsko-Biała
235. Ewa Wiktorowska Wrocław Festina Lente
236. Anna Walczak Sulechów ZIMNOLUBNI
237. Marcin Pawlik Warszawa
238. Michał Wróblewski Brzeg Dolny
239. Tomasz Pruciak Kraków Warszawskie Ananasy
240. niebieska Maria Samborska Siechnice stalowe łydki
241. Katarzyna Kopacka Legnica
242. Łukasz Mańkowski Sławęcin Beerbusters
243. Michał Duber sucha mała ŻiM
244. Piotr Sus Wrocław ŻiM
245. niebieska Ewa Nowak Wrocław Chata Biegacza K34
246. Alina Bubel Wrocław
247. Patryk Sobecki Poniatowice
248. Tomasz Kamiński Chojnów
250. Dorota Michalak Kłodzko viking
251. Tomasz Karpiński Poznań AKP
252. Damian Frankowski Wrocław
253. Piotr Walczak Sulechów ZIMNOLUBNI
254. Piotrek Kapel Bielsko-Biała
255. Łukasz Wodziczko Wrocław Bulik Team
256. Paweł Sarna pruszowice Whiskey in the jar
257. Arkadiusz Szkutnik Bobrowiec
258. Kasia Wolniaczyk Wrocław
259. Izabela Zech Bydgoszcz Forest Gang
260. Arek Łukomski Miejska Górka #himenelizm
261. Michał Swoboda Wrocław Róża wiatrów
262. Łukasz Paszcza Kraków Kamień Team
263. Artur Klonowski Dąbrówka
264. Artur Krzyżański Księginice Przyjaciele Rubenczala
265. niebieska Leszek Sandomierski Wrocław stalowe łydki
266. Paweł Głowacki Poznań
267. Karol Bruski Wrocław
268. Iwona Frydmańska dzierżoniów
271. Agnieszka Skomra Tokary
272. Paweł Pawlik Wałbrzych
273. Krzysztof Przybycień Kłodzko
275. Krzysztof Radwan Świebodzice
276. Kinga Gruca Kraków Kamień Team
277. Bartosz Morawski Gozdnica Co ja tutaj robię...
278. Mateusz Frankowski Wrocław
279. Marcin Sługocki Karwiany
280. Małgorzata Kozioł Gostyń FUNFIT GOSTYŃ
281. Adam Chwalencki Strzelce Krajeńskie TakTrzebaŻyć
282. Magdalena Smorowińska Gostyń FUNFIT GOSTYŃ
283. Rafał Wiktorowski Wrocław
284. Sebastian Zawadka Gdynia
285. Tomasz Potaczek Nowa Ruda
286. Dariusz Guziński Pabianice Forma Na Piątkę
287. Mirosław Frankiewicz Pabianice Forma Na Piątkę
288. Marcin Morka Wałbrzych
289. niebieska Mateusz Janas Siechnice Bongo Team
290. Dominika Jędrzejewska Krosno Odrzańskie #Diablak120
291. Jakub Konieczny Mosina SeTKa
292. Ewa Suszak Henryków Strzegomska Dwunastka
293. Katarzyna Kozinoga Zielona Góra #CeglanaMelanż
294. Dorota Tobor-Mamakis Tarnowskie Góry
295. Anna Bik wódka ATLAS Running Team
296. Jacek Bik wódka ATLAS Running Team
297. Anna Świtacz Łódź ATLAS Running Team
298. Michał Świtacz Łódź ATLAS Running Team
299. Agnieszka Kłaczkowska Stargard ATLAS Running Team
300. Joanna Andrzejczak-Wojcinowicz Morąg ATLAS Running Team
301. Konstantinos Mamakis Tarnowskie Góry Chachary
302. niebieska Iwona Kawalec Wambierzyce stalowe łydki
303. niebieska Robert Sarbowski kargowa stalowe łydki
304. Marek Mickaniewski Gliwice
305. Piotr Śpitalniak Wrocław Eternia
306. Leonarda Zdrojkowska Ziębice Strzegomska Dwunastka
307. Mariusz Wójcik minkowice oławskie Whiskey in the jar
308. Grzegorz Wierzbicki Świdnica
310. Mateusz Kras Wrocław Bulik Team
311. Sławomir Kuncy Zabrze #Diablak120
312. Bartosz Woźniak Wrocław Bulik Team
313. niebieska Katarzyna Łukasik Kraków Chata Biegacza K34
314. Bogdan Frączek głuszyca
315. Małgorzata Lech Oleśnica
316. Aleksandra Dębicka Jelenia Góra
317. Grzegorz Łucki Legnica TROLE
318. Jacek Kost Świebodzice
319. Michał Lange Legnica TROLE
320. Edyta Szczepańska-Dolna Bydgoszcz Forest Gang
323. Jolanta Grudniewicz Lwówek Śląski Ludzie po przejściach
324. Daniel Grudniewicz Lwówek Śląski Ludzie po przejściach
325. Marek Karasiewicz Sulechów
326. Filip Żok Wolsztyn Czarne Anakondy
327. niebieska Grzegorz Jopek Kaniów Beskidomaniacy
328. Jakub Ryznar Warszawa
329. Iwona Rusnak Dziwiszów
331. Artur Krawczyk Wrocław Spacer dla zdrowia psychicznego
332. niebieska Jolanta Cydzik Miłkowice stalowe łydki
333. Bartosz Wach chocianów
334. Agnieszka Białopolska Zielona Góra #CeglanaMelanż
335. Rashid Safronov Wrocław
336. Bartłomiej Kasiewicz Wrocław Spacer dla zdrowia psychicznego
337. Julia Nowakowska Wrocław Blikoski
338. Jolanta Bagińska Obrowo Bagi Team
339. Paweł Bagiński Obrowo Bagi Team
340. Mariusz Kołodziejczyk Zielona Góra #CeglanaMelanż
341. Agata Piasecka Wrocław Spacer dla zdrowia psychicznego
342. Anna Kossak-Granda Dąbrówka Ludzie po przejściach
343. niebieska Aneta Gralak Warszawa Banda Świrów Auu
344. Wioleta Majewska Strzegom Strzegomska Dwunastka
345. Martyna Krochmal Jarocin KIM
346. Konrad Krochmal Jarocin KIM
347. Teresa Nowak Ziębice Strzegomska Dwunastka
348. Monika Wasilewska Nowa Ruda Spacer dla zdrowia psychicznego
349. kazimierz matkowski płóczki Dolne Ludzie po przejściach
350. Urszula Matkowska Lwówek Śląski Ludzie po przejściach
351. Justyna Bernat żagań Janusz&Grażynka
352. Jarosław Bernat żagań Janusz&Grażynka
353. Sandra Witkiewicz-Łukaszek Bydgoszcz
354. Marek Łukaszek Bydgoszcz
355. Izabela Boczar Wrocław
356. niebieska Ania Jańczak Jelenia Góra stalowe łydki
357. Dorota Sowa Rososznica
358. niebieska Marcin Kosiński KŁODZKO Bongo Team
359. niebieska Kamil Biernat Stronie Śląskie Bongo Team
360. Patrycja Sowa Rososznica
361. Andrzej Kulczycki Polkowice
362. niebieska Mariusz Piotrowski Jaszkowa Dolna Bongo Team
363. Waldemar Łuczywek Targoszyn Strzegomska Dwunastka
364. JOWITA Maziarz Wrocław Eternia
365. Anna Kaczmarek Leszno JUSTON TEAM
366. Mariusz Cieluch Międzyrzecz Zapindalamy w góry
367. ANDRZEJ BAJOR Jedlina Zdrój
368. BARTOSZ ŻMUDA SIEDLEC TRZEBNICKI
369. Adrian Sowiński Piskorzówek
370. Artur Sowiński Piskorzówek
371. Maciej Szota Kłodzko COKOLWIEK
372. Elwira Pruszkowska-Opara Nowogród bobrzański #Diablak120
373. JOANNA KUNCY ZABRZE #Diablak120
374. niebieska Wojciech Krupiński szczytna Bongo Team
375. Łukasz Kociszewski Opole
376. Jakub Grabiec Wrocław
377. Tadeusz Mleczek Świdnica
378. Ewa Krawiec Poznań Wolni i spokojni
379. Krzysztof Darczuk Gorzów Wielkopolski pierwszy raz na szlaku ...
380. Mateusz Wojtas Wrocław Eternia
381. Paweł Aust Wałbrzych
382. Jakub Koziczyński Santocko pierwszy raz na szlaku ...
383. Daniel Kumiec Opole
384. Dawid Klepaczek Lubin
385. Piotr Skoczyński Poznań Koziołki
386. Krzysztof Zwoliński Wolsztyn Czarne Anakondy
387. Maria Kociszewska Opole
388. Filip Kasperkiewicz Wrocław
389. Joanna Różycka Oława
390. Paweł Śliwa Chorzów Chachary
391. Radosław Kudła Katowice
392. Marcin Tajchert Wolsztyn Czarne Anakondy
393. Karol Golon Warszawa Warszawskie Ananasy
394. Maciej Szczęsny Warszawa
395. niebieska Marta Hawrot Kłodzko Bongo Team
396. Mateusz Karbowski Wolibórz
397. Tomasz Doliński Wrocław UmawianienabieganieTeam
398. Krzysztof Zimny lutol
399. Marta Zimna lutol
400. Marcin Boranowski Lubsko
401. Tomasz Pach Kamionki FC Moczydlnica
402. Sylwia Jabour-Pach Kamionki Organic Race Team
403. Paweł Kociołek Godzięcin FC Moczydlnica
404. Bartosz Duczmal Ostrów Wielkopolski Ten jest ostatni
405. Michał Pasieracki Gostyń
406. Karina Pawlak Ostrów Wielkopolski Koziołki
407. Anastazja Gała Leszno JUSTON TEAM
408. Maciej Kietlicz-Wojnacki Warszawa Warszawskie Ananasy
409. Marek Kmiec Świątniki
410. Arkadiusz Parysek Brzeg Dolny
411. Ondraszek Słowek Poznań Ondraszki
412. Mikołaj Słowek Poznań Ondraszki
413. Mariusz Portka Krapkowice
414. Arkadiusz Poziemski Wrocław
415. Piotr Kuncewicz Wałbrzych
416. Marek Dańda Wrocław
417. niebieska Karolina Kolenkiewicz Stronie Śląskie Bongo Team
418. Dawid Mańczyk Nowa Ruda
419. Erwin Duda Wrocław
420. Rafał Kryza Wałcz Dzikie Życie Run Team
421. Jarosław Kołodziejczak Szklarska Poręba
422. Darek Szczepański Nysa Whiskey in the jar
423. Grzegorz Jankowiak Niziny Whiskey in the jar
424. Mirosław Skwierz Gdańsk
425. niebieska Paweł Nowak Kudowa Zdrój stalowe łydki
426. Grzegorz Kalinowski Wrocław EventTeam
427. Katarzyna Marondel Bytom
428. Maciej Hajnos Zielona Góra Speleoklub "Bobry" Żagań
429. Ewa Ferenc Ziębice Strzegomska Dwunastka
430. Bartosz Korach Wrocław EventTeam
431. Artur Wadelski Poznań NIEZNISZCZALNI POZNAŃ
432. Daniel Topolski Kraków Warszawskie Ananasy
433. Aleksandra Galicka Jaworzyna Śląska
434. Katarzyna Stankiewicz Potasze Czerwonackie Kijanki/ Aktywni Razem
435. niebieska Anna Kluza Stronie Śląskie Bongo Team
436. Zofia Pauk Wrocław Maszeruj albo Giń
437. Paweł Stankiewicz Potasze Czerwonackie Kijanki/ Aktywni Razem
438. Marcin Włodarczak Poznań Tańczące Jesiotry
439. Adam Ławicki Wrocław Tańczące Jesiotry
440. Tomasz Chudziński Poznań Tańczące Jesiotry
441. ROBERT ŁUSZCZ Wrocław DEMONY GÓR
442. Patryk Herc Warszawa Warszawskie Ananasy
443. Łukasz Tamborski Bezrzecze
444. Anna Grudzień Piła Brygada RR
445. Artur Grudzień Piła Brygada RR
446. Aleksandra Radecka Strzegom
447. Marcin Słoka Warszawa Warszawskie Ananasy
448. Dorota Mikłuszka Opole
449. niebieska Iwona Wojtysiak Legnica stalowe łydki
450. niebieska Wojciech Wojtysiak Legnica stalowe łydki
451. niebieska eligiusz petrus Wrocław stalowe łydki
452. Damian Struck Świdnica
453. Marek Dobrochowski Strzegom Strzegomska Dwunastka
454. Radosław Śliwka Poznań
455. Marek Urbaniak Gostyń
456. Jakub Żabiński Wrocław
457. Marianna Piętka Bielawa Bonkers Walker
458. niebieska Dominika Rżycka Stronie Śląskie Bongo Team
459. Kamil Fijewski Warszawa
460. niebieska Edyta Gajewska Wrocław stalowe łydki
461. Przemysław Bok Wrocław
462. Slawomir Chrzanowski Wolsztyn
463. Jarosław Wojciechowski Mikołów
464. Anna Janiak Poznań SeTKa
465. Sławomir Siembida Wrocław
466. Ilona Dobrochowska Strzegom Strzegomska Dwunastka
467. Marcin Koryluk Namysłów
468. DANIEL MACIOŁ ORZESZE zdobywcy górskich szczytów
469. Andrzej Konopacki Wrocław
470. Weronika Wojciechowska Chomęcice NIEZNISZCZALNI POZNAŃ
471. niebieska Urszula Mróz Stronie Śląskie Bongo Team
472. Joanna Łukaszewicz Zielona Góra
473. Norbert Czarkowski Świebodzice TeMMPo Wałbrzych
474. Robert Orczyk Gubin
476. Michał Wieczorek Komorniki Rakieta Poznań
477. Dorota Grzelak Kudowa Zdrój
478. Karol Pazera Kudowa Zdrój
479. Bożena Bogaczyńska-Adach Ząbkowice Śląskie Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein
480. Dariusz Adach Ząbkowice Śląskie Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein
481. niebieska Jakub Buczak Lądek Zdrój Banda Świrów Auu
482. Radosław Nawratil Luboń Niezniszczalni Poznań
483. Krystian Wieczorek Puszczykowo Rakieta Poznań
484. Piotr Bartlewicz Poznań
485. niebieska Łukasz Jasiński Piaski stalowe łydki
486. Piotr Borowski Wrocław
488. Łukasz Wójciak Wrocław UmawianienabieganieTeam
489. Monika Glapiak Garzyn Fiebig Team
491. niebieska Piotr Gudas Wrocław stalowe łydki
492. niebieska Sara Anczyk Legnica stalowe łydki
493. Weronika Nawratil Luboń Niezniszczalni Poznań
494. Hanna Hylińska Wrocław PatoRunners
495. Kamila Zając Wrocław
496. Blazej Czyzak mrowino
497. Beata Boczar Zielona Gora
498. Marcin Bartlewicz Poznań
499. Daniel Idczak Oleśnica W.P.I.E.R.D.O.L.
500. Krzysztof Gamrot Warszawa
502. Łukasz Wojciechowski Chomęcice NIEZNISZCZALNI POZNAŃ
503. niebieska Adrian Doliński Legnica stalowe łydki
504. Janusz Pietrzyk Gostyń
505. Marcin Kaczanowski Lubin MTS Drużyna Szpiku
506. Natalia Fiebig Leszno Fiebig Team
507. Bartłomiej Dawiec Kłodzko Wataha
508. Piotr Sztangret Gryfino
509. Krzysztof Bruss Zalasewo Drużyna Szpiku
511. Izabela Lisowska Ząbkowice Śląskie
512. Paula Dzięcielewska Piła Brygada RR
513. Tomasz Majchrzak Poznań
514. Rafał Górczyński Nowy Tomyśl
515. Maciej Jargoła Świebodzice
516. Marta Jargoła Świebodzice
517. Ola Strycka Zielona Góra #CeglanaMelanż
519. Martyna Skrzypczyk Piła Brygada RR
520. niebieska Mateusz Repczyński Warszawa Banda Świrów Auu
521. Dariusz Kołacz Żary
522. Marcin Gonta Wrocław
523. Arek Sobolewski Piła Brygada RR
524. niebieska Kornel Wojczuk Stronie Śląskie Bongo Team
525. Ewa Ochnio Bolesławiec Daleka Droga
526. Piotr Słowik Wisznia Mała PCU Polska
527. Mateusz Nagórny Zielona Góra
528. Mateusz Borek Wrocław Miłośnicy Kolei bez Grubego
529. Przemyslaw Nowacki Wrocław Eternia
530. Karolina Turek Czerwonak
531. Łukasz Klimza Syców W.P.I.E.R.D.O.L.
532. Adrian Maciołek Poznań
533. Marek Maciołek Poznań
534. Piotr Biernacik lewin kłodzki
535. Benita Sochacka Kudowa Zdrój
536. Krzysztof Kurkowiak Wrocław I don't kurwa care
537. Patryk Kalota Wałbrzych
538. Karolina Piętka Bielawa Bonkers Walker
539. Paweł Michalec Strzegom Strzegomska Dwunastka
540. niebieska Dawid Rzepecki Oleśnica stalowe łydki
541. Anna Kurkowiak Wrocław I don't kurwa care
542. Robert Szmytkie Wrocław Przyjaciele Rubenczala
543. Miłosz Świerblewski Syców W.P.I.E.R.D.O.L.
544. Adrianna Markiewicz-Popiel Wrocław Koziołki
545. Marta Rzymek Wrocław Róża wiatrów
546. Rafał Jurdeczka Wrocław Miłośnicy Kolei bez Grubego
547. Daniel Anuszkiewicz Piła Brygada RR
548. Agnieszka Szmytkie Wrocław Przyjaciele Rubenczala
549. Kamila Leszczyńska Warszawa
550. Magdalena Kulpa Wrocław
551. Aleksandra Chartuniewicz Wrocław Whiskey in the jar
552. Kuba Baura Syców W.P.I.E.R.D.O.L.
553. Mateusz Landwójtowicz Wrocław Przyjaciele Rubenczala
554. MICHAŁ CIEŚLIK Opole
555. niebieska Mateusz Urzędowski Stronie Śląskie Bongo Team
556. Gabriela Zbieg Chorzów Tabrew
557. Tomasz Okołów Wrocław
558. Krzysztof Kustra Wałbrzych wino
559. niebieska Anna Owsiannik Legnica stalowe łydki
560. Mikołaj Okołów Wrocław
561. Maciej Sarnowski Zielona Góra Co ja tutaj robię...
562. niebieska Artur Urzędowski Stronie Śląskie Bongo Team
563. Jakub Kaźmierczak Gostyń FUNFIT GOSTYŃ
564. Łukasz Słoma Oława BezNasWy
565. Marcin Pilipczuk Wałbrzych
566. Andrzej Berczyński Poznań
567. Natalia Karkulewska Kłodzko viking
568. Łukasz Oczkowski Kłodzko viking
569. Kamil Kałowski Palędzie
570. Stanisław Kałowski Palędzie
571. Bogumiła Roman Łagiewniki
572. Anna Wójcik Legnica
573. Radosław Kapciak Wałbrzych wino
574. Hieronim Dolata Gostyń FUNFIT GOSTYŃ
575. Jacek Sikora Bielawa
576. niebieska Mateusz Ćwik Stronie Śląskie Bongo Team
577. Dagmara Hezner Jaworzno
578. Magdalena Walkowiak Wrocław
579. Sylwia Dolata Gostyń FUNFIT GOSTYŃ
580. Hubert Augustyniak Świebodzin OsaGoraTeam
581. niebieska Grzegorz Owsiannik Legnica stalowe łydki
582. Piotr Kolpak Nowa Ruda
583. Marta Turek Wrocław Whiskey in the jar
584. Kasia Rowicka Wrocław
585. Tomasz Węglowski Lubomin wino
586. Damian Szymkowiak Leszno
587. Krystian Wdowiak Kłodzko Łowcy Szlaków
588. Mateusz Juszczyk Wałbrzych wino
589. Jacek Podsiadły Wrocław
590. Dominik Marzec Wrocław
591. Iwona Modrzejewska Wałbrzych
593. Piotr Drzewiecki Wrocław
594. Michał Antoniuk Lubin Szczytujący inaczej
595. Natalia Nowak Lubin Szczytujący inaczej
596. Monika Nawrot Wrocław
597. Alex Stolar Wrocław
598. Wojciech Tokarczyk Wrocław MS
599. Marcin Smoleń Lipniki
600. PAWEŁ Karpiński Wałbrzych wino
601. Anna Adamczyk Trzebosz JUSTON TEAM
602. Patrycja Kowalska Legnica Dzikuny
603. Jarosław Turek Kalisz Dzikuny
604. Grzegorz Tomoń Wrocław MS
605. Adam Kociuga Wrocław MS
606. Marcin Purzyński Karwiniec
607. Rafał Zasowski Poznań
608. Michał Giel Namysłów
609. Rafał Bartoń Siechnice MikeBB
610. Jan Orleański Jordanów Śląski MikeBB
611. Emilia Królikowska Warszawa GANG ŚWIETLIKÓW
612. Edyta Mujstra Wałbrzych
613. Monika Rosiek Wałbrzych
614. Alina Szymańska Siechnice
615. Zbigniew Chojnacki Wałbrzych
616. Konrad Kwiatkowski Kłodzko
617. Piotr Opacki Kowary
618. Anna Kowalczyk Poznań Beerbusters
619. Sebastian Suszak Henryków Strzegomska Dwunastka
620. Mariusz Ważny Oława
621. Radoslaw Adamski międzybórz W.P.I.E.R.D.O.L.
622. Beata Sieluk Gostyń FUNFIT GOSTYŃ
623. Anna Łazowska Swarzędz
624. Mariusz Koput Gostyń FUNFIT GOSTYŃ
625. Robert Zdanowski Gorzelin
626. Janusz Zdrojkowski Ziębice Strzegomska Dwunastka
627. mateusz Sobótka Oława
628. Sebastian Aleksandrowicz Sulejówek
629. Paweł Joniak Wrocław Róża wiatrów
630. Radek Malinowski Warszawa
631. Stanisław Hronowski Jadowniki ksu
632. Łukasz Mariański Żary
633. Kamil Tasarz Kluczbork
634. Paweł Olszewski Legnica
635. Andrzej Sękiewicz Sosnówka
636. FABIAN MATYJASIK ratowice
637. Piotr Jaroszyński Lubin MTS Drużyna Szpiku
638. Grzegorz Woźniak lubin
639. Dariusz Pypeć Wałbrzych Kat Cross Wałbrzych
640. Anna Weyna Kicin Bialy Domek Biega
641. Edyta Szpak Wrocław Festina Lente
642. Grzegorz Ćwiąkała KIEŁCZÓWEK G&M team
643. Marcin Rodzajewski Ząbkowice Śląskie
644. Michał Klecz Luboń NIEZNISZCZALNI POZNAŃ
645. Emilia Grochowska-Poła Świdnica
646. Joanna Rosa Poznań
647. Adam Krzemiński Wrocław
648. Robert Antczak Siechnice
649. Andrzej Grochowski Świdnica
650. Tomasz Drożyński Legnica Festina Lente
651. Magdalena Kempińska Świebodzice
652. Andrzej Jan Rychlewski Puszczykowo
653. niebieska Monika Bernaś Wąsosz Dolny stalowe łydki
654. Agnieszka Dopieralska Poznań Baby w górach
655. niebieska Marta Nadkanska Gdańsk Bongo Team
656. Szymon Widomski Chrząstawa Mała Festina Lente
657. Małgorzata Majcherkiewicz Grodków
658. Tomasz Sawer Wrocław
659. niebieska Karolina Jakubowska Warszawa Bongo Team
660. Mateusz Drab kąty Wrocławskie
661. Marzena Tołoczka Owińska Czerwonackie Kijanki/ Aktywni Razem
662. Przemysław Tołoczka Owińska Czerwonackie Kijanki/ Aktywni Razem
663. niebieska Marek Zbyryt Nowa Ruda AKTYWNA NOWA RUDA
664. Piotr Grzegorczyk Guzów
666. Daria Michałowska Wrocław
667. MAREK KOCOŃ Ząbkowice Śląskie
668. Aleksander Kwiecień Wrocław
669. Piotr Brągiel Świebodzice
670. Paulina Maj Ustroń
671. Andrzej Domagała Bolesławiec
672. Tomasz Zabielski Ustroń
673. Jacek Szostak Namysłów
674. Łukasz Łapa Wrocław
676. Katarzyna Marszelewska Dąbrówka Baby w górach
677. Artur Pingielski Ciechanów
678. Maria Bończek Poznań
680. Radek Winiecki Poznań SeTKa
681. Agata Dopierała Dopiewo Baby w górach
682. Tomasz Lech Ciechanów
683. Adrian Szadkowski Wrocław
684. Wojciech Pomajda Pabianice
685. Daniel Rupacz Nowogrodziec Ludzie po przejściach
686. Małgorzata Sławecka Kłodzko
687. Dariusz Biedrzycki Ciechanów
688. Leszek Lewicki Zielona Gora Zielona w Góry
689. Magdalena Szpilka Zielona Góra Zielona w Góry
690. KRZYSZTOF PLICHTA Witoszów Dolny stara paka
691. Katarzyna Lipińska Lądek Zdrój Team Batman
692. Michal Guliński Ciechanów
693. Kamil Kazmierczyk Świdnica Team Batman
694. Elwira Berg Kłodzko
695. Aleksander Berg KŁODZKO
696. Grzegorz Duda Sosnowiec
697. Krzysztof Dudek Jarosław Strzegomska Dwunastka
698. Agata Jankiewicz Kąty Wrocławskie
699. Sławomir Frommberg Łódź
700. Jakub Burzyński Wrocław koks, raczki, rock'n'roll
701. Krystian Szadkowski Wrocław
702. Paulina Russak Wrocław koks, raczki, rock'n'roll
704. Katarzyna Sobczak Garby
705. niebieska Michal Wachowiak Legnica stalowe łydki
706. Oskar Buczkowski Kudowa Zdrój
707. Izabella Godlewska Łomianki GANG ŚWIETLIKÓW
708. Grzegorz Nowaczyk Wrocław koks, raczki, rock'n'roll
709. Patryk Gredys Kłodzko
710. Mirosław Bawolski Góra Gruby & Szeptucha
711. niebieska Katarzyna Pronkiewicz Legnica stalowe łydki
712. Anna Godlewska Łomianki GANG ŚWIETLIKÓW
713. Mariola Karabowicz Pruszków Gruby & Szeptucha
714. Damian Mazurek Pęgów koks, raczki, rock'n'roll
715. Grzegorz Gredys Kłodzko
716. Damian Michalski Poznań _doGÓRYnogami
717. Jan Kaźmierczak Poznań _doGÓRYnogami
718. Paweł Michalski Wrocław
719. Piotr Spychalski Poznań
720. Marek Jóźwiak Śrem
721. Łukasz Szlaga Ochotnica Górna TakTrzebaŻyć
722. olga nelka Warszawa
723. Stefan Nelka Katowice
724. Sebastian Ignaszewski Śrem
725. Katarzyna Wajda Wrocław
726. Patryk Wróblewski Warszawa
727. Dominik Rył Nowa Ruda
728. Grzegorz Koziołek żagań
729. Marta Laps Gostyń
730. Bartłomiej Kozłowski KŁODZKO
731. niebieska Dominik Czemarnik Kudowa Zdrój stalowe łydki
732. Piotr Zachariasieiwcz Katowice
733. Piotr Gutowski zloty stok
733. Jakub Krzyżański kołobrzeg
734. Wojciech Kurek Wrocław
735. Bartosz Zawada pilawa
736. Dariusz Wysocki Syców Czekan Syców
737. Katarzyna Zdrojewska Gdańsk sutki dwa ??
738. Grzegorz Sułek Gdańsk sutki dwa ??
739. Karol Waleryś Kłodzko
740. Mariusz Kozak Wrocław
741. MACIEJ JAŚKOWIAK GRODZISK WIELKOPOLSKI MIODZIENIEC
742. Jakub Liberski Potrzanowo
743. niebieska Michał Kuczyński Wojcieszów stalowe łydki
744. Dominika Frydlewicz Wrocław Róża wiatrów
745. Jarek Witkowski Poznań Dziadek z Ojcem i inni
746. Bartlomiej Koralewski Kąty Wrocławskie
747. Hirek Janczak Świdnica
748. Szymon Różak Nowa Ruda
749. Andrzej Drążewski Boguszów Gorxe
750. Przemysław Liberski Potrzanowo
751. Norbert Krupa Ząbkowice Śląskie Strzegomska Dwunastka
752. Sebastian Tomczak Bielawa
753. Grzegorz Włodarczyk Warszawa GANG ŚWIETLIKÓW
754. Joanna Księzka Strzegom Strzegomska Dwunastka
755. Paweł Jaskólski Wrocław Whiskey in the jar
756. Radosław Statuch Toruń Forest Gang
757. Robert Markowski Wrocław
758. Jacek Kropacz Poznań
759. Marek Szczęsny Wrocław
760. Andrzej Mosiek Rawicz
761. Bartosz Werno Rawicz
762. Patrycja Chrulska Poznań
763. Piotr Gmyrek Poznań
764. Aleksandra Kaleta Wrocław
765. MACIEJ Mankowski Wrocław
766. Zbigniew Grześkowiak Rawicz
768. Bartosz Witkowski Wrocław Róża wiatrów
769. MAGDALENA ODWAŻNY Stronie Śląskie
770. Piotr Sławecki Wrocław DECATHLON Wrocław
771. Kinga Torenc Wrocław DECATHLON Wrocław
772. Piotr Czyszpak Wrocław DECATHLON Wrocław
773. Julia Ptak Wałbrzych DECATHLON Wrocław
774. Karolina Dominas Wałbrzych DECATHLON Wrocław
775. Paweł Bednarczyk Wrocław DECATHLON Wrocław
776. Dawid Wojewoda Wrocław DECATHLON Wrocław
777. Maciej Stawiarz Wrocław DECATHLON Wrocław
778. Agata Gutmańska Wrocław DECATHLON Wrocław
779. Jakub Konopka Wrocław DECATHLON Wrocław
780. Dominika Dzięgielewska Lipa Łowcy Szlaków
781. Karol Kuriata Wrocław Wrocławscy Zdobywcy
782. Przemysław Dziura Wrocław Wrocławscy Zdobywcy
783. Wojciech Dziedzic Wrocław Wrocławscy Zdobywcy
784. Przemek Grabiec Wrocław Wrocławscy Zdobywcy
785. Dariusz Majda wrocław Wrocławscy Zdobywcy
786. Kornel Stempin międzybórz Wrocławscy Zdobywcy
787. Małgorzata Cudak Bydgoszcz Forest Gang
788. Adam Mendel Wrocław Wrocławscy Zdobywcy
789. Michał Stelmach wrocław Wrocławscy Zdobywcy
790. Piotr Matuszkiewicz Świdnica stara paka
791. niebieska Katarzyna Dolińska Legnica stalowe łydki
792. Sylwia Książek Wrocław
793. Arkadiusz Czub Poznań
794. Paweł Zawadzki Wrocław
796. Artur Kokornaczyk Karpicko Czarne Anakondy
800. Marek Szymański Wrocław ŻiM
801. Marcin Kosowski gądów ŻiM
802. Janusz Klimek Wałbrzych stara paka
803. Stanisław Krzyśków Wałbrzych
805. niebieska Krystyna Matusiewicz Legnica stalowe łydki
806. Wojciech Doktor Tarnobrzeg Brygada Kryzys
807. niebieska Antonina Kubiena Legnica stalowe łydki
808. Arkadiusz Dziagacz dzierżoniów
809. Grzegorz Kępka Wrocław Brygada Kryzys
810. Marcin Widanka Kamieniec Wrocławski Brygada Kryzys
811. Anna Kurpiewska Wrocław
812. Marek Pankowski Wałbrzych
813. Robert Hajdasz Kraków
814. Magdalena Runowicz Jaszkowa Dolna
815. Paulina Doroslawska Polkowice
816. Katarzyna Sowińska Mędłów
817. Andrzej Blaszko kiekrz MotocyklowyDiabeł
818. Dominika Kocińska Wrocław
819. Olga Szymańska Poznań Dziki
820. Tomasz Motyka Poznań Dziki
821. Rafał Banasik Stalowa Wola Dziady
822. Grzegorz Kapturkiewicz limanowa
823. Jacek Hildebrandt Poznań Dziki
824. Mateusz Kwiatkowski Siechnice
825. niebieska Szymon Kaszuba Batorów stalowe łydki
826. Łukasz Piwowarczyk Kraków meta na starcie
827. Rafał Krysa Kraków meta na starcie
828. Stefan Wójtowicz Jelenia Góra
900. Katarzyna Lubońska Poznań
901. Fatima Bartnik Łódź
902. Anka Kwaśniewska Maciejczyk Suchedniów Twardziele
903. Mateusz Antos Wrocław Team Batman
904. Jakub Rzucidło Legnica
905. Krzysztof Lonc Wrocław
906. Jan Sikora t
907. Michał Górak Warszawa
908. niebieska Damian Modrzejewski Cieszyn Beskidomaniacy
911. Mateusz Berus Wołów
913. Dawid Turkiewicz Nowa Ruda
Łukasz Ciarach piechowice
MARTA BĄCLER KIEŁCZÓWEK
Mateusz Kubina Bielsko-Biała
Agnieszka Pawlicka Leszno JUSTON TEAM
Natalia Kiziak Wrocław
Maciej Łapiński Wrocław
TOMASZ KLOC Zielona Góra Żołądkowa Team
Joanna Grzesik głuszyca
Paweł Grześkowiak Trzebiel Beerbusters
Andrzej Gerono Mysłakowice Gośka i ja
Monika Fiodorów Warszawa Zakaz Zwałki
Daria Buczyńska-Nowacka Stronie Śląskie Bongo Team
Adam Brodowski Warszawa Zakaz Zwałki
Natalia Janc Wojcieszów Banda Świrów Auu
Damian Grek Poznań Niezniszczalni Poznań
Monika Liborio-Kołodziejczak Szklarska Poręba Przyjaciele Rubenczala
Michał Łotocki Poznań Niezniszczalni Poznań
Dorota Liborio Szklarska Poręba Przyjaciele Rubenczala
Piotr Podkocki Chorzów stalowe łydki
Mariusz Oska Łaziska Górne zdobywcy górskich szczytów
Piotr Kwiatkowski Legnica stalowe łydki
Joanna Sobczak Rudna MAJK
Sylwia Gutowska Wrocław
Michał Kasprowski Łaziska Górne zdobywcy górskich szczytów
Michał Kalinowski Warszawa Banda Świrów Auu
Maciej Pawłowski Czechowice-Dziedzice
Magdalena Dorobisz Sosnowiec #Diablak120
Wojtek Mituś Wrocław Whiskey in the jar
Piotr Walczak Sulechów ZIMNOLUBNI
Karolina Podżarow Świdnica
Monika Andrzejkiewicz Warszawa
Patryk Gryka Poznań
Wojciech Opioła Opole
Agnieszka Bernat głuszyca
Ewa Basiak Poznań
Iwona Grzelakowska Poznań
Marcin Napierała Poznań
Grzegorz Szeluk Wojcieszów 9sił
Wiesław Popiacki Sichów
Dariusz Miętek żagań
Agnieszka Miętek żagań ADS/CFT
Łukasz Kaczmarek Wałbrzych
Natalia Malinowska Bielawa
Tomasz Deutschmanek Wrocław Bulik Team
Stanisław Gała Leszno JUSTON TEAM
Marta Ślęzak Opole
Krzysztof Żołędź radków
katarzyna karbowiak Wrocław
Kamil Sleiman Wrocław
Andrzej Zając Wrocław
Wioleta Miśkiewicz Wojcieszów 9sił
Anika Sosnowska Wrocław Sosny w Górach
Krzysztof Sosnowski Wrocław Sosny w Górach
Marta Frydrychowicz Poznań B&F
Łukasz Kropacz mrowino
Grzegorz Brodziński Stronie Śląskie
Dariusz Kłos Toruń Koziołki
Krzysztof Szaro Wrocław Festina Lente
Piotr Stocerz Jaworzno Beskidomaniacy
Filip Kazimierczak tarnowo podgórne Dzikie Życie Run Team
Martyna Niemczyk Poznań Koziołki
Katarzyna Szczepańska Wrocław Bongo Team
Bogusław Kur Chojnów
piotr Oleszek Wrocław Whiskey in the jar
Maciej Dylak Gostyń SWG
Elżbieta Marciniak Polkowice
Łukasz Kowalski Piła Brygada RR
Aneta Morka Czerwionka-Leszczyny Sweterkowo
Grzegorz Kryński Czerwionka-Leszczyny Sweterkowo
PIOTR BĄK Wrocław DEMONY GÓR
Tomasz Król Warszawa
Leszek Dziełak Lubin
Joanna Bojarska-Chemali Gliwice
Monika Berczyńska Poznań
kasia kuczyńska Wrocław
Agnieszka Kozakiewicz Legnica
Katarzyna Sitek Wrocław
Agnieszka Królikowska Kudowa Zdrój stalowe łydki
Natalia Górak Kraków
Agnieszka Szatkowska Czechowice-Dziedzice
Michał Giel Namysłów
Natalia Tomusiak Budziszów Wielki stalowe łydki
Beata Bomba Świdnica
Dawid Turkiewicz Wolibórz
Rafał Zimoch Wieruszów
Bartłomiej Magiera Wałbrzych
Piotr Miś Namysłów
Magdalena Jałowska Poznań
Bogumiła Nastawska Wałbrzych
Joanna Biesiada Kraków
Tomasz Gnacy Oleśnica
Anna Dec - Kwiatkowska olsztyn FUNFIT GOSTYŃ
Iwona Kieda olsztyn
Daria Michałowska Wrocław
Marcin Przychodny Ciechanów
Tomasz Tomikowski Świdnica
Martyna Józefiak Pabianice
Małgorzata Jeremiejko Lubin
Małgorzata Ogrodowczyk Poznań m&a
Anna Kaleta Poznań m&a
Sławomir Frommberg Łódź
Rafał Ćwikowski Wrocław
Magdalena Zagrobelna Wrocław Drużyna Szpiku
Wojciech Felus Stronie Śląskie
Łukasz Szewczyk Tomaszów Mazowiecki
Daniel Malczewski Opole
Jaroslaw Lisek Syców
Karolina Zawada pilawa
Małgorzata Kowalska warszawa wstrząśnięci nie zmieszani
Łukasz Ostrowski Strzegom Strzegomska Dwunastka
Tomasz Nazarczyk Iwiny stalowe łydki
Rafał Mróz Piotrowice Wrocławscy Zdobywcy
Mateusz Kubiena Legnica stalowe łydki
Damian Modrzejewski Szczecin
Katarzyna Sowińska Mędłów